Casa Vento Verde
Casa Vento Verde Cruz jest położona w dogodnej lokalizacji i oferuje taras oraz basen.
Ashti Ma Parithosh znajduje się prawie 25 min piechotą od willi, a Tree Sloth - leży w prawie 4 km.
Dom wakacyjny dysponuje jadalnią i balkonem i oferuje takie udogodnienia jak klimatyzacja oraz telewizja satelitarna. W łazience znajduje się oddzielna toaleta i prysznic. Udogodnienia w łazience obejmują: ręczniki kąpielowe.
Casa Vento Verde dysponuje wyposażoną kuchnią z lodówką i przyborami kuchennymi. Goście mogą zjeść kolację restauracji Atlantico Bar, w odległości 7 min spacerem.
- Lokalne atrakcje
- Passeio de bugue a Lagoa de Jijoca2,5 km
- Praia do Prea800 m
- Lagoa Azul4,2 km
- JERIROUTE 4x4900 m
- Top Jeri1,7 km
- Rancho do Kite1,5 km
- Duna Adventure2,1 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Patio
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Casa Vento Verde posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Vento Verde oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy Casa Vento Verde akceptuje zwierzęta?
Nie, Casa Vento Verde nie jest przyjazna zwierzętom.